şamandıralı debimetre


Başarılı ihracat faaliyetleriyle sadece kendimizin değil, Türkiye’nin de ihracat haritasını genişletmeyi hedeflerken, özellikle Ortadoğu, Güney Amerika, Avustralya ve Kuzey Afrika’daki satışlarımızın şirketimizin büyüme hedefine önemli katkı sağlamasını bekliyoruz. Öte yandan iç pazar da bütün iş faaliyetlerimizde çok önemli bir rol oynamaya devam ediyoruz.

Yüksek üretim kalitemiz, yenilikçi ürünlerimiz ve artan marka bilinirliğimizle dünya pazarlarından aldığımız payı istikrarlı biçimde artırmayı hedefliyoruz. Bütün ürün portföyünde "A" markalarındaki ürünlerimizin payını genişletmeyi amaçlıyoruz.

Bu tür debimetreler düşük sıvı veya gaz akışkanların anlık akışını tespit etmek more info için kullanılır. Cam veya metal gövdeli olup,  hatta dik olarak bağlanarak akışın aşağıdan yukarıya geçmesiyle sürtünme olmaksızın serbestçe hareket eden şamandıra, akışkan tarafından itilerek konum değiştirir.

Bu değişim akış oranı, şamandıranın ağırlığı ile akışkanın yoğunluğu ve viskozitesine bağlıdır. Kompakt yapısı ve ayar vanası sayesinde hassas debi ayarı yapılmasına olanak sağlar.

Düşük Hacimli Cam Tüplü - İZ-LZB

Ürün Kodu: İZ-LZB
Gövde Materyali: SS316 Paslanmaz Çelik
Maksimum Sıcaklık: (Tmax)100 C
Bağlantı Ölçüsü: ¼” NPT
O-Ring Viton
Akışkan: Gaz
Ölçüm Aralığı: 0.5-5, 1.6-16, 6-60,10-100,25-250 lt/sa
Hassasiyet: %2.5 T.S
Boy: 147 mm
Ölçüm Tüpü: Cam
Maksimum Basınç: (Pmax)16 bar

İztekno Elektronik
şamandıralı debimetre

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *